McDonald’s walczy z analfabetyzmem! HAPPY MEAL to teraz HAPPY READER!


12 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Pamiętacie, gdy chodziło się do McDonalda po HAPPY MEAL żeby mieć nową zabawkę?! Już teraz trwają zmiany, by zamiast zabawek do posiłku były rozdawane KSIĄŻKI.

MaDonalds w ubiegłym roku stworzył nową strategię „Scale For Good”, której celem jest obniżenie kaloryczności przy jednoczesnym zwiększeniu wartości odżywczych. Oferta dla dzieci nie zawiera już sztucznych aromatów i niezdrowych przekąsek jak np. tost z bekonem. W czerwonych kartonikach możemy znaleźć pyszne jabłko czy marchewkę.

Dobre zmiany się nasilają! W tym roku do posiłku dla dzieci można wybrać książkę. Jest to forma walki z analfabetyzmem. Fast Food postanowił walczyć z tym problemem poprzez akcję Happy Reader.  W polskiej ofercie znajdziemy 12 książek amerykańskiej pisarki Cressidy Cowell, autorki m.in. Jak wytresować smoka. Smacznego czytania dzieciaki!

 

Pamiętacie, gdy chodziło się do McDonalda po HAPPY MEAL żeby mieć nową zabawkę?! Już teraz trwają zmiany, by zamiast zabawek do posiłku były rozdawane KSIĄŻKI. MaDonalds w ubiegłym roku stworzył nową strategię „Scale For Good”, której celem jest obniżenie kaloryczności przy jednoczesnym zwiększeniu wartości odżywczych. Oferta dla dzieci nie zawiera już sztucznych aromatów i niezdrowych […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →