Marysia Starosta singlem “Dlaczego” zapowiada nową płytę “Ślubu nie będzie”.


20 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Artystka znana ze współpracy z Sokołem powraca z solowym materiałem.

Marysia Starosta is back!

Kilka lat temu z Sokołem nagrała dwie pokryte platyną płyty – „Czysta Brudna Prawda” oraz „Czarna biała magia”. Gościnnie nagrywała z takimi wykonawcami, jak VNM, Robert M, Borys Szyc, Fu i Pokój z Widokiem na Wojnę. Teraz w końcu nadszedł czas na solowy album!

Już 11 czerwca pojawi się solowy album artystki zatytułowany “Ślubu nie będzie”, nad którym Marysia Starosta pracowała z zespołem producentów hip-hopowych Sampler Orchestra założonym przez Pawła Moszyńskiego i Stanisława Koźlika.

Marysia Starosta nie ucieka więc od swoich hip hopowych korzeni, choć oczywiście album “Ślubu nie będzie” to efekt jej osobistych, muzycznych poszukiwań.

Solowy album Marysi Starosty zapowiada klimatyczny singiel “Dlatego”, do którego teledysk nakręcił Piotr Smoleński.

 

Artystka znana ze współpracy z Sokołem powraca z solowym materiałem. Marysia Starosta is back! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kilka lat temu z Sokołem nagrała dwie pokryte platyną płyty […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →