Man Of The Woods już w sklepach! Przy okazji Justin Timberlake wyjaśnia, o co chodzi z tytułem płyty.


02 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

No i się doczekaliśmy! Nowa płyta Justina Timberlake’a w całej krasie jest dostępna w sklepach (tych stacjonarnych i wirtualnych).

I wbrew pozorom nie jest ona w klimacie country ani indie. Choć w nowym teledysku do tytułowej piosenki jest bardzo sielsko. ;) Ale po kolei…

Zapowiedź nowej płyty Justina Timberlake’a była sporym zaskoczeniem. Klimatyczne promo-video nakręcone gdzieś między polem a lasem, z Justinem mówiącym z weną o tym, że nowy album będzie intymną opowieścią o rodzinie i powrotem do korzeni zwiastowało zwrot w karierze gwiazdy.

Justin Timberlake przerzucił się na country? Pierwszy singiel Filthy z płyty Man Of The Woods rozwiał wątpliwości, a kolejne dwa – Supplies i Say Something tylko potwierdziły tezę, że nowy album Justina będzie bardzo taneczny i bardzo nowoczesny.

To o co w takim razie chodzi z tym całym leśnym ludkiem? Justin Timberlake wyjaśnił to na swoim Insta – “Tytuł albumu to imię mojego syna. Jego imię oznacza człowiek z lasu, więc przestańcie mi wmawiać, że nagrałem album country.” Dla niewtajemniczonych – syn Justina Timberlake’a ma na imię Silas.

A album Man Of The Woods jest już dostępny w sklepach oraz serwisach streamingowych i niczym pachnąca bułeczka kusi swoją świeżością i nowiutkimi kawałkami nagranymi m.in. z Alicią Keys i The Neptunes.

Dzień przed premierą Justin Timberlake wypuścił też teledysk do tytułowego kawałka – bardzo w stylu country i z udziałem własnej, osobistej małżonki. :D

Justin Timberlake – Man of the Woods

Tracklista:

 1. Filthy
 2. Midnight Summer Jam
 3. Sauce
 4. Man of the Woods
 5. Higher Higher
 6. Wave
 7. Supplies
 8. Morning Light
 9. Say Something
 10. Hers (interlude)
 11. Flannel
 12. Montana
 13. Breeze Off the Pond
 14. Livin’ Off the Land
 15. The Hard Stuff
 16. Young Man

No i się doczekaliśmy! Nowa płyta Justina Timberlake’a w całej krasie jest dostępna w sklepach (tych stacjonarnych i wirtualnych). I wbrew pozorom nie jest ona w klimacie country ani indie. Choć w nowym teledysku do tytułowej piosenki jest bardzo sielsko. ;) Ale po kolei… Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →