Mamy pierwsze wieści o Enea Spring Break 2019!


07 grudnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wiemy już, kiedy odbędzie się szósta edycja największego festiwalu showcase’owego w Polsce!

Enea Spring Break to impreza, która co roku zamienia Poznań w jedną, wielką, koncertową scenę. Poznański festiwal to obowiązkowy punkt na mapie każdego melomana – także prosimy odnotować, że przyszłoroczna edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku!

Jak co roku na Enea Spring Break przyjedzie ponad setka wykonawców z Polski i Europy, którzy zaprezentują się na kilkunastu poznańskich scenach. Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych oraz warsztatów. Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności.

Zobaczcie, jak było w tym roku!

Pierwszych informacji o artystach, którzy pojawią się na Enea Spring Break 2019 możecie spodziewać się lada dzień, a sprzedaż karnetów na Biletomat.pl startuje już w najbliższy poniedziałek (10 grudnia) o godzinie 10:00!

Wiemy już, kiedy odbędzie się szósta edycja największego festiwalu showcase’owego w Polsce! Enea Spring Break to impreza, która co roku zamienia Poznań w jedną, wielką, koncertową scenę. Poznański festiwal to obowiązkowy punkt na mapie każdego melomana – także prosimy odnotować, że przyszłoroczna edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku! Jak […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.