fot. kadr z filmu

Mama Harry’ego Stylesa odpowiada hejterom filmu „Don’t Worry Darling”


23 września 2022

Podziel się newsem:

Harry Styles ostatnimi czasy jest w ogniu krytyki za swoją rolę w filmie Don’t Worry Darling. Hejterom postanowiła odpowiedzieć jego mama.

W obronie własnego syna

Na film Don’t Worry Darling z Harrym Stylesem i Florence Pugh w rolach głównych możecie się wybrać do kin już dziś, 23 września. Produkcja będąca filmową interpretacją konceptu stworzonego przez Careya Van Dyke’a, Shane’a Van Dyke’a oraz Katie Silberman mimo gwiazdorskiej obsady spotkała się jednak z wieloma głosami niezadowolenia. Poleciały one w kierunku reżyserki filmu Olivii Wilde, a także Harry’ego Stylesa, w którego obronie stanęła… jego mama.

Przeczytaj także: Harry Styles i Florence Pugh połączyli siły w piosence With You All the Time

Nie martw się, kochanie
fot: Warner Bros.

Matka Stylesa, Anne Twist, za pośrednictwem swojego Instagrama odniosła się do negatywnych komentarzy, które zalały Internet po premierze filmu. Kobieta nie kryła swojego oburzenia ilością hejtu, który wylał się w kierunku jej syna, a także produkcji.

Jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, to po prostu się nie odzywaj. Jestem zdruzgotana ilością jadu, która mnie otacza. Bardzo podobał mi się film. Jeśli nie jest on wpisany w twoje gusta, to po prostu na niego nie idź. Jeśli nie lubisz moich wypowiedzi, po prostu mnie nie obserwuj. Przecież to takie proste

– pisała matka wokalisty.

Harry Styles jest obecnie jednym z najpopularniejszych artystów na świecie. Jego angaż w filmie został skrytykowany za przede wszystkim brak zaangażowania w konferencje mające miejsce przed premierą produkcji, mdłe umiejętności aktorskie, które uwydatniły jego wady na dużym ekranie, a także niesprawiedliwe wynagrodzenie, które było dwa razy wyższe, niż wypłata złożona w ręce Florence Pugh.

Czy mieliście już okazję obejrzeć film? Jak waszym zdaniem wypadł autor piosenki As It Was?

Harry Styles ostatnimi czasy jest w ogniu krytyki za swoją rolę w filmie Don’t Worry Darling. Hejterom postanowiła odpowiedzieć jego mama. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →