Lubisz najlepszą JAKOŚĆ dźwięku i obrazu? Wybierz się na Audio Video Show 2018!


19 września 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W Warszawie po raz kolejny odbędzie się wystawa najlepszego sprzętu dla wszystkich audiowizualnych geeków i freaków!

Po pracy wracasz do luksusowego apartamentu, siadasz na welurowej kanapie, zakładasz najlepsze słuchawki świata,  odpalasz swój ulubiony album i… rozpływasz się w najlepszej jakości dźwięku!

Takie fantazje już w listopadzie będzie można urzeczywistnić podczas wystawy Audio Video Show 2018, na której pojawi się najlepszy sprzęt audiovideo oraz kina domowego ever.

W tym roku swoje produkty zaprezentuje ponad 150 wystawców, a najnowsze i najbardziej ekskluzywne modele telewizorów, projektorów, sprzętu hifi i słuchawkami będzie można przetestować osobiście w luksusowych warszawskich hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz lożach  VIP Stadionu Narodowego. A to wszystko dlatego, by nic nie zakłócało gościom komfortu odbioru. :)

Audio Video Show największa tego typu impreza w Polsce i jedyna okazja, by osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy.

Tegoroczna edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada w Warszawie.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.