Lady Gaga zagra Donatellę Versace w American Crime Story


08 listopada 2016

Podziel się newsem:

Do dziś pamiętamy kontrowersyjne kreacje gwiazdy popu. Mięsna kiecka, karabiny doczepione do stanika, przezroczysty kostium z koronkami albo karton na głowie. Teraz Lady Gaga będzie reprezentować świat mody jako aktorka w nowej serii American Crime Story.

American Crime Story to serial twórców dobrze przyjętej serii American Horror Story, w którym Gaga zaliczyła już aktorski epizod. Pierwszy, obsypany nagrodami Emmy sezon, koncentrował się na historii gwiazdy amerykańskiego futbolu – O.J. Simpsonie, który został oskarżony o morderstwo byłej żony i kelnera. Mimo teoretycznie znanej wszystkim historii, serialowi zdarzało się zaskakiwać zwrotami akcji. Drugi sezon będzie miał swoją premierę w 2017 roku i opowie o skutkach huraganu Katrina.

Znane są już jednak szczegóły kolejnego sezonu. W trzeciej odsłonie poznamy historię zabójstwa jednego z bogów mody – Gianniego Versace. Do dziś nie wiadomo, co kierowało seryjnym mordercą, który wybrał go na cel. Pewnie nigdy się tego nie dowiemy, bo sam popełnił samobójstwo kilka dni później.

Lady Gaga będzie grała rolę siostry Gianniego – Donatelli. Co ciekawe już w październiku zeszłego roku ogłoszono, że w obsadzie znajdzie się gwiazda z najwyższej półki. Podczas panelu podczas LA’s Popfest jeden z dziennikarzy stwierdził, że Gaga pasowałaby idealnie do tej roli. Reżyser pierwszego sezonu – Ryan Murphy – zapytał tylko „Tak myślisz?”.

Sprawdź także:
Nowy sezon American Crime Story o morderstwie Versace

Do dziś pamiętamy kontrowersyjne kreacje gwiazdy popu. Mięsna kiecka, karabiny doczepione do stanika, przezroczysty kostium z koronkami albo karton na głowie. Teraz Lady Gaga będzie reprezentować świat mody jako aktorka w nowej serii American Crime Story. American Crime Story to serial twórców dobrze przyjętej serii American Horror Story, w którym Gaga zaliczyła już aktorski epizod. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: