Ładne rzeczy się do Ciebie kleją? W albumie Sticky Icky II znajdziesz mnóstwo dizajnerskich naklejek!


07 kwietnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Poobklejaj się sztuką!

Też w podstawówce uprawialiście handel wymienny naklejkami? To na pewno druga edycja Sticky Icky przypadnie Wam do gustu. :)

W albumie znalazły się prace 50 artystów, których twórczość – fotografie, rysunki, grafiki i malarstwo – zostały przerobione na naklejki. Jeśli więc lubisz na co dzień obcować ze sztuką – teraz możesz udekorować swojego lapka, notes, lodówkę i co tylko jeszcze chcesz dizajnerskimi naklejkami. W Sticky Icky II znajdziesz ich ponad 200 – do wyboru do koloru. :)

A to nie wszystko – w albumie Sticky Icky II kilka ostatnich stron pozostawiono na spontaniczną twórczość właściciela, gdzie możesz sam wymalować kilka autorskich egzemplarzy. Fajne? My od Sticky Icky II nie możemy się odkleić!

Albumu Sticky Icky II szukajcie w Empiku albo np. tutaj.

Fot. główne: Sticky Icky/Facebook

Poobklejaj się sztuką! Też w podstawówce uprawialiście handel wymienny naklejkami? To na pewno druga edycja Sticky Icky przypadnie Wam do gustu. :) W albumie znalazły się prace 50 artystów, których twórczość – fotografie, rysunki, grafiki i malarstwo – zostały przerobione na naklejki. Jeśli więc lubisz na co dzień obcować ze sztuką – teraz możesz udekorować […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: