Laba.Land – program na sierpień 2020 w nowej, poznańskiej miejscówce


13 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Lato w mieście wcale nie musi być nudne. Laba.Land to nowa kulturalno-rekreacyjna miejscówka w Poznaniu. Jeśli nie macie pomysłu na sierpniowy wieczór, koniecznie tam zajrzyjcie!

W betonowym lesie wyrosła całkiem sympatyczna i bujna zielona przestrzeń. Nadal jesteśmy w mieście, lecz w Laba.Land łatwiej złapać kontakt z naturą niż w głośnym centrum. Nowa miejscówka na Wilczaku to również gratka dla wielbicieli nadmorskich klimatów: plażowanie w środku Poznania odtąd nie będzie stanowić problemu.

Laba.Land to perfekcyjny weekendowy (i nie tylko) wybór dla wszystkich, którzy chcą zwolnić. Odłożyć trochę rzeczy na później. Zrelaksować się i po prostu, tak zwyczajnie – odpocząć.

Laba.Land - miejska strefa chillu w Poznaniu

Zerknij, co się kroi, czyli odpoczynek w Laba.Land

Laba.Land to miejsce z gatunku tych, do których się wraca. Jest po co, gdyż oferuje ono coś więcej, niż przestrzeń pod chmurką i kusi nie tylko gastronomicznymi propozycjami. Prócz tego, znajdują się tam ogródki na wynajem, miejska farma, leśna czytelnia, warsztatownia, boisko do siatkówki plażowej, komnata biowitalności i urban glamping.

Gdy już nasycimy głód wrażeń, swobodnie możemy zadbać o rozkosz podniebienia i skorzystać z szerokiej oferty foodtracków. W Laba.Land odbywają się również zajęcia z jogi i technik medytacyjnych.

Laba.Land - miejska strefa chillu w Poznaniu

Laba.Land – program na sierpień 2020

Najbliższy tydzień stanie pod znakiem roślinno-ekologicznym. Powrócą cykliczne wydarzenia, znane już z wcześniejszych odsłon. Natomiast w najbliższą sobotę odbędzie się event w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku.

15 sierpnia – Laba.Land i Zielona Sobota

W sobotę, 15 sierpnia Laba.Land wystartuje już od godziny 8 rano. Na miejscu odbędzie się Zielony – a zatem ekologiczny – Targ. Będzie można nabyć nie tylko warzywa z naturalnych upraw, ale również pieczywo, świeże mięso oraz kozie sery Grądzkie. O godzinie 11 otworzy się Warzywniak – miejsce na Wasze uprawy. Spacerującym potowarzyszą lokalsi – kózki Basia i Nela, a aspirujący ogrodnicy będą mogli zakupić swoje pierwsze sadzonki. O godzinie 19 zostanie przygotowana specjalna sześcio-daniowa Kolacja Na Farmie. W menu: kuchnia toskańska, wino i sery, wszystko w ekologicznym wydaniu.

Koszt uczestnictwa w kolacji: 150 zł

Zielona Sobota w Laba.Land Poznań

16 sierpnia – Steezy Sunday #3 ~ hosted by Schron

Niedziela w Laba.Land już klasycznie należy do Schronu. Leniwy, pulsujący house, miłe okoliczności przyrody i kulinarna rozpusta, tak właśnie wyglądają Steezy Sunday. W Leśnej Czytelni zagrają artyści, na których ogłoszenie musicie jeszcze chwilę poczekać, a gastronomicznie rozpieszczą Was LoLoDzik, hawajskie wariacje Poke Bo i minimalistyczna kuchnia 2theroots.

Steezy Sunday startuje w niedzielę, 16 sierpnia od godziny 12:00. Wjazd: 15 zł

Steezy Sunday #3 ~ hosted by Schron

19 sierpnia – Robimy domki dla owadów #2 / Kreatywna Środa w Laba.Land

Następne spotkanie w z cyklu tych twórczych. Warsztatowa część Leśnej Czytelni 19 sierpnia zmieni się w pracownię projektantów domków dla owadów. Warsztaty w Laba.Land poprowadzi Filip Górski – architekt krajobrazu, specjalista oraz entuzjasta, gotowy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Po warsztatach będziecie mogli zabrać ze sobą własnoręcznie wykonane domki i zaoferować bezpieczny kąt dla pomieszkujących w sąsiedztwie owadów.

Zapisy na warsztaty trwają do 18 sierpnia. Koszt to 150 zł.

Robimy domki dla owadów #2 Kreatywna Środa w Laba.Land

Zapowiada się ciekawy, pełen słońca i zieleni sierpień w poznańskim Laba.Land. Gorąco polecamy!

Lato w mieście wcale nie musi być nudne. Laba.Land to nowa kulturalno-rekreacyjna miejscówka w Poznaniu. Jeśli nie macie pomysłu na sierpniowy wieczór, koniecznie tam zajrzyjcie! W betonowym lesie wyrosła całkiem sympatyczna i bujna zielona przestrzeń. Nadal jesteśmy w mieście, lecz w Laba.Land łatwiej złapać kontakt z naturą niż w głośnym centrum. Nowa miejscówka na Wilczaku […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.