Koniec Playboya? Kultowy magazyn niedługo zniknie z kiosków…


03 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Biedny Hugh Hefner pewnie się w grobie przewraca.

Najpierw Bravo, teraz Playboy? Najprawdopodobniej kultowy magazyn z golizną dla Panów jeszcze w tym roku zniknie z kiosków – poinformował serwis Wirtualne Media.

Jak czytamy na portalu, w związku z postępującym spadkiem sprzedaży czasopisma na całym świecie, zarząd Playboy Enterprises zamierza w tym roku zrezygnować z wydawania jego papierowej wersji. Ale na szczęście, dla wszystkich fanów seksownych króliczków mamy też dobrą wiadomość – zamiast wydawania przestarzałego w formie magazynu firma planuje rozwinąć markę Świat Playboya. Co dokładnie kryje się za tą nazwą i co Playboy zaoferuje Panom zamiast gorących fotek – tego niestety jeszcze nie wiadomo.

Coraz mniejsze zainteresowanie papierową prasą w dobie internetu wcale nie dziwi – taki lajf. Ale jednak tym, którzy wykradali tacie za dzieciaka pierwsze polskie wydania Playboya i chowali się z nim w łazience, pewnie łezka w oku się zakręci. ;)

 

Biedny Hugh Hefner pewnie się w grobie przewraca. Najpierw Bravo, teraz Playboy? Najprawdopodobniej kultowy magazyn z golizną dla Panów jeszcze w tym roku zniknie z kiosków – poinformował serwis Wirtualne Media. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →