Klub Iskra Pole Mokotowskie rozpoczyna sezon letni. Wielkie Otwarcie Ogrodu już 19 maja!


15 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W Ogrodzie Iskry nie zabraknie dobrego klimatu, jedzenia, muzyki i eventów!

Rusza jedna z najbardziej klimatycznych wakacyjnych miejscówek w Warszawie!

W Ogrodzie Klubu Iskra Pole Mokotowskie przez całe lato będziecie mogli wybawić się do rana przy świetnej muzie, spróbować kuchni z całego świata, wziąć udział w ciekawych wydarzeniach i poczillować na leżaczkach przy basenie w pięknych okolicznościach przyrody. Otwarcie sezonu już 19 maja!

W sobotni, majowy wieczór na scenie jednej z największych i najpiękniejszych zielonych przestrzeni wystąpi sześciu dobrze znanych stołecznym klubowiczom artystów. Za sterami staną: I Say Mikey, Princess Rap, redaktor naczelny magazynu “K-MAG” Mikołaj Komar, Kuvau b2b Alex Köffer oraz Panda. Oprócz muzycznych uniesień, na wszystkich przybyłych gości czekać będzie basen, wygodne leżaki,  bujna przyroda i bar uzbrojony w pyszne drinki oraz przygotowanych na wszystko barmanów!

W niedzielę z kolei w Ogrodzie Iskry będzie można poczillować podczas Międzykulturowego Pikniku, na którym nie zabraknie kuchni wietnamskiej, indyjskiej, gruzińskiej, hiszpańskiej, libańskiej, szeroko pojętych smaków Azji, orientalnych przypraw i dodatków do jedzenia. 

A co dalej? Kolejne miesiące letniego sezonu w ogrodzie na Polach Mokotowskich wypełnią rozmaite imprezy cykliczne – wtorkowe stand-upy, przygotowane we współpracy ze Stand-Up Polska, kulinarne pikniki oraz przeróżne wydarzenia tematyczne. W weekendy natomiast Iskra będzie przemieniać się w tętniące życiem miejsce wypełnione muzyką, w którym odnajdzie się każdy fan tańca i rasowego brzmienia. 

Brzmi ciekawie? Nie czekajcie do czerwca i wpadajcie do Ogrodu Iskra na rozpoczęcie letniego sezonu! Wszakże pogoda iście wakacyjna zachęca do chillowania i imprezowania pod chmurką. Tym bardziej, że wszyscy zapisanie na liście FB do 24:00 wchodzą na Wielkie Otwarcie Ogrodu Iskry za darmo. :)

W Ogrodzie Iskry nie zabraknie dobrego klimatu, jedzenia, muzyki i eventów! Rusza jedna z najbardziej klimatycznych wakacyjnych miejscówek w Warszawie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM W Ogrodzie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →