Kamasi Washington o Niebie i Ziemi – nadchodzi nowy PODWÓJNY album


11 kwietnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Przełomowy i wyczekiwany drugi album artysty ‘Heaven & Earth’ ukaże się dopiero 22 czerwca. Już dziś słuchamy dwóch nowych utworów!

Nowe dzieło Kamasiego składać się będzie z dwóch płyt, podzielonych według klucza NIEBO i ZIEMIA. W ten sposób artysta rozlicza się z obecnym globalnym chaosem i przedstawia swoją wizję przyszłości.

Ziemska strona tego albumu reprezentuje świat takim, jakim go widzę na zewnątrz – świat, którego jestem częścią. Niebo na tym albumie reprezentuje świat taki, jaki widzę wewnątrz – świat, który jest częścią mnie. To, kim jestem i wybory jakie podejmuję leżą gdzieś pomiędzy

Posłuchajcie dwóch utworów z tej podwójnej płyty. Stronę Ziemi reprezentuje utwór ‚Fists of Fury’, zaś stronę Nieba – ‚The Space Travelers Lullaby’.

Świętując wydanie nowego albumu, Kamasi Washington ruszy w światową trasę koncertową. Przypominamy, że 22 maja będziemy mogli go zobaczyć w krakowskim klubie Studio, zaś 24 maja pojawi się w warszawskiej Stodole!

Przełomowy i wyczekiwany drugi album artysty ‘Heaven & Earth’ ukaże się dopiero 22 czerwca. Już dziś słuchamy dwóch nowych utworów! Nowe dzieło Kamasiego składać się będzie z dwóch płyt, podzielonych według klucza NIEBO i ZIEMIA. W ten sposób artysta rozlicza się z obecnym globalnym chaosem i przedstawia swoją wizję przyszłości. Ziemska strona tego albumu reprezentuje świat […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kamasi Washington w Polsce!

Biletomat.pl
130 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.