Holak zapowiada nową płytę wydaną pod własnym labelem!


18 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Mateusz na nowej płycie zajął się pisaniem muzyki, tekstów, oprawą graficzną i koncepcją teledysków – to dopiero się nazywa multitasking!

Zdolna bestia z tego Holaka! Raper pracując nad swoim albumem zajął się praktycznie wszystkim, od komponowania, poprzez hip hopowe “słowotwórstwo”, aż po projekt okładki!

Dzięki temu udało mu się zachować konsekwencję i spójność nowego projektu. Ale to nie koniec niespodzianek i nowych inicjatyw Holaka. Na krążku wydanym pod jego własnym labelem gościnnie pojawią się: Włodi, Jan-rapowanie, Ralph Kaminski oraz Frosti Rege, z którymi Holak pracował nad nowym materiałem.

Płyta “Dożyłem 25 lat i nic nie będę zmieniać” ukaże się 10 sierpnia. Pierwszym klipem promującym album jest singiel “Ćwiczenia z zapominania”.

 

Mateusz na nowej płycie zajął się pisaniem muzyki, tekstów, oprawą graficzną i koncepcją teledysków – to dopiero się nazywa multitasking! Zdolna bestia z tego Holaka! Raper pracując nad swoim albumem zajął się praktycznie wszystkim, od komponowania, poprzez hip hopowe “słowotwórstwo”, aż po projekt okładki! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →