Grammy zostaną wręczone już w tym tygodniu. Kto wystąpi na ceremonii?

Podziel się newsem:

Statuetki Grammy zostaną rozdane po raz 63. już w najbliższą niedzielę. Sprawdźcie, jacy artyści uświetnią tę wyjątkową galę swoimi występami!

Kontrowersje wokół Grammy 2021

Tegoroczne Grammy wzbudzają sporo emocji. Przede wszystkim tych, związanych z sytuacją pandemiczną na świecie. Czy gala powinna się w ogóle odbyć? Jeśli tak, to na jakich warunkach? Dyskusje wokół tego tematu toczą się od miesięcy.

To jednak nie jedyna paląca kwestia wokół prestiżowych statuetek muzycznych. Tegoroczne Grammy wzbudzają również sporo kontrowersji, które przysporzyło już samo ogłoszenie nominacji. Pominięto w nich bowiem jednego z bezapelacyjnie najlepszych artystów minionego roku – The Weeknd i jego przebojowy album After Hours z hitem Blinding Lights na czele.

Decyzja ta wywołała skandal w branży muzycznej, który dodatkowo podsycały również takie sytuacje, jak ta z Justinem Bieberem. Artysta oburzył się, że jego ostatni album, Changes, został nominowany w kategorii pop, choć artysta stworzył go w nurcie R&B. Niemałą afera wybuchła przy okazji zrzeknięcia się swoich nominacji przez kilku artystów, którzy znaleźli się w kategorii Najlepszy Album Dziecięcy.

63. gala Gammy już w tym tygodniu. Gdzie oglądać?

Bądź co bądź, 63. gala Gammy odbędzie się i jest niemniej wyczekiwana niż jej poprzednie edycje. Najważniejsze nagrody w przemyśle muzycznym zostaną wręczone już 14 marca 2021 roku. Gala rozpocznie się w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 1:00 czasu polskiego. Będzie transmitowana na żywo przez amerykańską stację telewizyjną CBS oraz platformę streamingową Paramount +.

Ceremonia Grammy 2021
Ceremonia Grammy 2021

Kto wystąpi podczas gali Grammy 2021?

Oczywiście Grammy to nie tylko statuetki. Ich nieodłączną i niezwykle istotną częścią są także występy na żywo – często niecodzienne, przygotowane specjalnie na tę okazję i dostarczające niezapomnianych wrażeń. Podczas tegorocznej gali swoją twórczość zaprezentują na żywo: Bad Bunny, Black Pumas, Cardi B, BTS, Brandi Carlile, DaBaby, Doja Cat, Billie Eilish, Mickey Guyton, Haim, Brittany Howard, Miranda Lambert, Lil Baby, Dua Lipa, Chris Martin, John Mayer, Megan Thee Stallion, Maren Morris, Post Malone, Roddy Ricch, Harry Styles oraz Taylor Swift.

Akademia podkreśla jednocześnie, że artyści będą występować z zachowaniem bezpiecznych odległości, tak, aby mimo wszystko móc w pełni celebrować muzykę, która nas wszystkich jednoczy. Szykuje się noc pełna wrażeń!

Sprawdź również: Poznaliśmy nominacje do nagród Grammy 2021

Statuetki Grammy zostaną rozdane po raz 63. już w najbliższą niedzielę. Sprawdźcie, jacy artyści uświetnią tę wyjątkową galę swoimi występami! Kontrowersje wokół Grammy 2021 Tegoroczne Grammy wzbudzają sporo emocji. Przede wszystkim tych, związanych z sytuacją pandemiczną na świecie. Czy gala powinna się w ogóle odbyć? Jeśli tak, to na jakich warunkach? Dyskusje wokół tego tematu […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →