Cztery gorące nazwiska dołączyły do line up’u Orange Warsaw Festival 2018! Robi się coraz ciekawiej…


21 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Tym razem to gwiazdy rodzimej sceny.

Na 100 dni przed rozpoczęciem Orange Warsaw Festival 2018 organizatorzy ogłosili kolejnych artystów, którzy pojawią się na scenie razem z takimi gwiazdami, jak Florence + The Machine, Dua Lipa, LCD Soundsystem czy Sam Smith.

Tym razem to 4 gorące nazwiska, z czego dwa na scenie wystąpią w duecie. ;) Panowie i Panie, w tym roku na warszawskim Służewcu zagra Taco Hemingway, Ras i Mental, czyli chłopaki z Rasmentalism oraz nowa gwiazda polskiego artystycznego popu – Ralph Kaminski, który pod koniec 2016 roku zadebiutował świetnie przyjętym albumem M O R Z E.

Orange Warsaw Festival 2018 odbędzie się w pierwszy weekend czerwca. Dwudniowy karnet kosztuje 399 zł i kupicie go tutaj.

Tym razem to gwiazdy rodzimej sceny. Na 100 dni przed rozpoczęciem Orange Warsaw Festival 2018 organizatorzy ogłosili kolejnych artystów, którzy pojawią się na scenie razem z takimi gwiazdami, jak Florence + The Machine, Dua Lipa, LCD Soundsystem czy Sam Smith. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →