girl in red zapowiada debiutancki album „if i could make it go quiet”

Obserwuj nas na instagramie:

Nadchodzi długo wyczekiwany, debiutancki album girl in red. Krążek if i could make it go quiet ukaże się już za chwilę. Sprawdźcie szczegóły!

girl in red – jedna z najbardziej obiecujących współczesnych artystek

girl in red to muzyczny fenomen ostatnich miesięcy. Norweska wokalistka została okrzyknięta jedną z najbardziej obiecujących współczesnych artystek i faktycznie trzeba przyznać, że ma spory potencjał na powtórzenie sukcesu nawet na miarę Billie Eilish.

girl in red album if i could make it go quiet
girl in red

Kryjąca się pod pseudonimem Marie Ulven zyskała uznanie głównie młodszej grupy odbiorców za sprawą swojej muzycznej naturalności i otwartości. Artystka nie uznaje w twórczości czegoś takiego, jak tematy tabu. Otwarcie pisze o swojej nieheteronormatywnej orientacji seksualnej, czy złych stanach psychicznych. Dzięki tej autentyczności w tekstach, młodym odbiorcom zmagającym się z podobnymi problemami i przeżywającymi podobne emocje, łatwo jest utożsamić się z jej piosenkami.

Tym sposobem jej największy przeboje – we fell in love in october, czy i wanna be your girlfriend mają już ponad 38 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, podobnie jak girls z ponad 33 milionami odtworzeń.

girl in red – jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów

Nie da się zatem ukryć, że girl in red już dawno nie jest anonimową artystką, ale wspomnianym, prawdziwym, muzycznym fenomenem na skalę globalną. Trudno przejść obok jej twórczości obojętnie. Nic więc dziwnego, że debiutancki album Norweżki jest tak bardzo wyczekiwany. Przypomnijmy, że pierwsze utwory Marie Ulven ujrzały światło dzienne już w 2018 roku.

girl in red zapowiada swój debiutancki album. Znamy datę premiery

Niecierpliwi fani wokalistki mogą już odetchnąć z ulgą, bowiem debiut girl in red nadchodzi coraz większymi krokami. Artystka właśnie podzieliła się wiadomością, że jej pierwszy album zatytułowany If i could make it go quiet ujrzy światło dzienne już 30 kwietnia 2021 roku! girl in red mówi o swoim nadchodzącym wydawnictwie:

To próba nauczenia się, jak to jest być człowiekiem; radzić sobie z najstraszniejszymi częściami siebie, żyć z bólem, wiedząc, że jestem tylko ciałem i kośćmi, być wściekłym, złamanym i bezlitosnym, a mimo to nadal mieć serce na dłoni. Rzucam światło na najciemniejsze części mojego umysłu i wpuszczam wszystkich. if i could make it go quiet, to po prostu ja, która próbuję zrozumieć, co się dzieje.

girl in red album if i could make it go quiet
girl in red – “if i could make it go quiet”, okładka albumu

serotonin – nowy singiel girl in red

Debiutancki krążek girl in red zapowiada jej najnowszy singiel – serotonin, nad którym artystka pracowała wraz z producentami: FINNEASem oraz Norwegiem, Matiasem Tellezem. Artystka pisze na swoich social mediach o utworze serotonin:

Nie sądzę, żeby jakikolwiek mój tekst był bardziej szczery niż ten. Możliwość podzielenia się tą piosenką z Wami jest naprawdę wyjątkowym uczuciem. Kocham was.

girl in red – if i could make it go quiet, preorder albumu

Album if i could make it go quiet będzie zawierał jedenaście premierowych utworów, w tym znany już singiel Rue. Preorder płyty możecie zamawiać już teraz na stronie mystic.pl. Nie przegapcie tej premiery!

girl in red – if i could make it go quiet, tracklista płyty:

 1. Serotonin
 2. Did You Come?
 3. Body And Mind
 4. hornylovesickmess
 5. midnight love
 6. You Stupid Bitch
 7. Rue
 8. Apartment 402
 9. .
 10. I’ll Call You Mine
 11. it would feel like this
girl in red album if i could make it go quiet
girl in red

Nadchodzi długo wyczekiwany, debiutancki album girl in red. Krążek if i could make it go quiet ukaże się już za chwilę. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! girl in […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →