Fyre Festival to przestępstwo federalne? Sprawę bada… FBI!


23 maja 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Organizatorzy festiwalu, który okazał się być totalną klapą, za bilety kasowali nawet po 12 tysięcy dolarów. Zdefraudowali całą kasę?

Luksusy, jachty, prywatne samoloty, modelki i zabawa z największymi gwiazdami na Bahamach. Takie cuda Ja Rule i Billy McFarland obiecywali zapraszając na swój festiwal. 

Na miejscu okazało się jednak, że należąca niegdyś do Pablo Escobara wyspa to zabita dechami dziura, a na miejscu festiwalowiczom zapewniono jedynie niezły survival z kuchnią polową. Ostatecznie imprezę odwołano, a bogate dzieciaki z USA niepocieszone wróciły do domu.

Teraz sprawą Fyre Festivalu zainteresowało się FBI! Jak donosi portal Contact Music, po festiwalowej katastrofie na organizatorów spadła bowiem lawina oskarżeń i pozwów – zaczynając od niezadowolonych inwestorów, poprzez zaproszone gwiazdy, aż po samych festiwalowiczów, którzy podobno za cały weekend w luksusach byli w stanie zapłacić nawet 100 tysięcy dolarów.

FBI ma zbadać, czy Ja Rule i Billy McFarland nie zdefraudowali pieniędzy za bilety oraz nie dopuścili cię cyberprzestępstwa. Ups… No to Panom nie zazdrościmy…

Organizatorzy festiwalu, który okazał się być totalną klapą, za bilety kasowali nawet po 12 tysięcy dolarów. Zdefraudowali całą kasę? Luksusy, jachty, prywatne samoloty, modelki i zabawa z największymi gwiazdami na Bahamach. Takie cuda Ja Rule i Billy McFarland obiecywali zapraszając na swój festiwal.  Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →