Fyre Festival to przestępstwo federalne? Sprawę bada… FBI!


23 maja 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Organizatorzy festiwalu, który okazał się być totalną klapą, za bilety kasowali nawet po 12 tysięcy dolarów. Zdefraudowali całą kasę?

Luksusy, jachty, prywatne samoloty, modelki i zabawa z największymi gwiazdami na Bahamach. Takie cuda Ja Rule i Billy McFarland obiecywali zapraszając na swój festiwal. 

Na miejscu okazało się jednak, że należąca niegdyś do Pablo Escobara wyspa to zabita dechami dziura, a na miejscu festiwalowiczom zapewniono jedynie niezły survival z kuchnią polową. Ostatecznie imprezę odwołano, a bogate dzieciaki z USA niepocieszone wróciły do domu.

Teraz sprawą Fyre Festivalu zainteresowało się FBI! Jak donosi portal Contact Music, po festiwalowej katastrofie na organizatorów spadła bowiem lawina oskarżeń i pozwów – zaczynając od niezadowolonych inwestorów, poprzez zaproszone gwiazdy, aż po samych festiwalowiczów, którzy podobno za cały weekend w luksusach byli w stanie zapłacić nawet 100 tysięcy dolarów.

FBI ma zbadać, czy Ja Rule i Billy McFarland nie zdefraudowali pieniędzy za bilety oraz nie dopuścili cię cyberprzestępstwa. Ups… No to Panom nie zazdrościmy…

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: