Florence Welch wystąpiła w nowej kampanii reklamowej Gucci


18 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Florence Welch wzięła udział w najnowszej kampanii Gucci, w której reklamuje nową linię zapachów kultowej marki. Zobaczcie!

Florence Welch, liderka grupy Florence and The Machine, nie daje o sobie zapomnieć. Mimo, że rok temu artystka zapowiedziała, że udaje się na dłuższą przerwę od koncertowania i działalności muzycznej, wciąż jest w różny sposób aktywna zawodowo.

Chociażby wiosną, w trakcie szczytu pandemii COVID-19, Welch wraz z zespołem postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zupełnie nowym singlem Light of Love, chcąc tym samym przekazać im nadzieję i okazać muzyczne wsparcie w tym trudnym czasie.

Florence and The Machine – Light of Love, posłuchaj

Florence Welch ponownie w reklamie Gucci

Teraz Florence ma dla nas kolejne niespodzianki. Co prawda nie do końca muzyczne, ale bezsprzecznie związane z jej osobą i aurą sceniczną, którą wokół siebie roztacza. Wokalistka wzięła bowiem udział w najnowszej kampanii reklamowej marki Gucci.

Gucci Bloom Florence

Dla fanów Brytyjki jej postać i firma Gucci często są niemal nierozłączne. Welch bardzo często prezentowała się na przeróżnych wydarzeniach, czy też po prostu na swoich koncertach w stylizacjach właśnie tego domu modowego, którego od 2016 roku jest ambasadorką. Do tego, już w zeszłym roku, artystka pojawiła się w zmysłowej reklamie biżuterii od Gucci. Stąd jej ponowny udział w najnowszej reklamie perfum tej marki nie tyle jest zaskakujący, co po prostu zachwycający.

Gucci Bloom – zobacz reklamę, której twarzą jest Florence Welch

W nowej, pełnej uroku, kobiecości i klimatu vintage reklamie, Florence Welch u boku Susie Cave, Jodie Turner-Smith oraz Anjelica Huston, w pełnym charakterystycznej dla siebie ekspresji tańcu, prezentuje najnowszy zapach marki Gucci Bloom.

Spot kręcony był w zeszłym roku, w kwitnących ruinach La Scarzuola -surrealistycznego teatru zbudowanego na starożytnym klasztorze na Umbrii. Za jego reżyserię odpowiada Floria Sigismondi. O dziwo, Florence nie występuje tu w roli muzycznej. Tę część reklamy dopełniła Mazzy Star z utworem Fade Into You. Zobaczcie efekt końcowy!

Florence Welch wzięła udział w najnowszej kampanii Gucci, w której reklamuje nową linię zapachów kultowej marki. Zobaczcie! Florence Welch, liderka grupy Florence and The Machine, nie daje o sobie zapomnieć. Mimo, że rok temu artystka zapowiedziała, że udaje się na dłuższą przerwę od koncertowania i działalności muzycznej, wciąż jest w różny sposób aktywna zawodowo. Chociażby […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →