Film o świecie bez Beatlesów – „Yesterday” wyjdzie na DVD


13 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W lipcu na ekrany kin trafił film Yesterday w reżyserii Danny'ego Boyle'a, opowiadający o świecie, w którym nikt nie słyszał o zespole The Beatles. Od 14 listopada produkcja będzie dostępna także na DVD.

Yesterday. Film o świecie, w którym nikt nie pamięta muzyki Czwórki z Liverpoolu

Yesterday to najnowsze dzieło nagrodzonego Oscarem reżysera Danny’ego Boyle’a, który na swoim koncie ma takie filmy jak: Trainspotting, Slumdog. Milioner z ulicy czy 127 godzin.

Opis filmu:

Jack Malik był jeszcze jednym walczącym o sławę autorem piosenek – do wczoraj. Kiedy na całym świecie na chwilę zgasły światła, Jack odkrywa, że jest jedyną osobą na Ziemi, która pamięta zespół The Beatles. Granie piosenek Magicznej Czwórki jako własnych zapewnia mu błyskawiczną drogę do sławy, co oznacza ryzyko utraty Ellie – jedynej osoby, która go kochała i od początku w niego wierzyła. Zanim drzwi do dawnego życia zamkną się na zawsze, Jack musi zdecydować, czy istotnie wszystkim, czego potrzebuje, jest miłość.

W rolach głównych w filmie wystąpili: Himesh Patel, Lily James, Kate McKinnon oraz… Ed Sheeran.

Yesterday – zobacz zwiastun filmu

Film Yesterday na DVD od 14 listopada

Jeżeli nie zdążyliście obejrzeć Yesterday w kinie lub chcielibyście obejrzeć go ponownie, tym razem w domowym zaciszu, to już od 14 listopada będzie można go kupić w wersji na DVD.

Płyta zawierać będzie materiały dodatkowe: inne zakończenie i sceny usunięte z montażu oraz więcej muzyki The Beatles w wykonaniu Himesha Patela.

Yesterday na dvd

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: