fot. Netflix

„Enola Holmes 2” z kolejnym zwiastunem. Siostra Sherlocka znów wkracza do akcji


11 października 2022

Podziel się newsem:

Netflix opublikował kolejną część oficjalnego zwiastuna Enoli Holmes 2. Film zadebiutuje w serwisie w przyszłym miesiącu.

Siostra Sherlocka Holmesa rozpoczyna kolejne śledztwo

Siostra Sherlocka Holmesa wkrótce zacznie kolejną przygodę. Z tej okazji Netflix opublikował drugą część oficjalnego zwiastuna sequelu Enoli Holmes. W dzisiejszej publikacji widzimy główną bohaterkę, w którą wciela się Millie Bobby Brown, łączącą siły z bratem. Rolę kultowego detektywa po raz kolejny odegrał Henry Cavill.

Premierę filmu zaplanowano na 4 listopada. Oprócz wspomnianej dwójki na ekranie zobaczymy również Louisa Partridge’a, Susan Wokomę, Sharon Duncan-Brewster, Adeel Akhtar, Helenę Bonham Carter oraz Davida Thewlisa.

Enola Holmes 2 – oficjalny zwiastun: część druga

Zobacz: Millie Bobby Brown o seksualizowaniu przez media

Pierwsza część zwiastuna trafiła do Internetu pod koniec września. Wówczas pokazano widzom, z jakimi problemami mierzy się Enola po założeniu własnej działalności detektywistycznej.

Enola Holmes 2 – oficjalny zwiastun: część pierwsza

Prosta z pozoru sprawa okazuje się o wiele bardziej zagmatwana i rzuca Enolę w nieznane rejony – od pokątnych londyńskich fabryk przez kolorowe sale koncertowe aż po najwyższe kręgi społeczne, nie wspominając o słynnym adresie Baker Street 221B. Enola, wciągnięta w sidła złowrogiego spisku, musi zwrócić się o pomoc do dawnych przyjaciół – w tym samego Sherlocka

– czytamy w opisie filmu.

Minęły dwa lata od ostatniej sprawy

Enola Holmes od Netflixa ukazała się we wrześniu 2020 roku. Film Harry’ego Bradbeera spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem zarówno wśród widzów, jak i krytyków, a także otrzymał kilka nagród. Jedną z nich był Saturn w kategorii „Najlepszy film wyświetlany w mediach streamingowych”.

Netflix opublikował kolejną część oficjalnego zwiastuna Enoli Holmes 2. Film zadebiutuje w serwisie w przyszłym miesiącu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Siostra Sherlocka Holmesa […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →