„Efekt” Fenomenu wreszcie na streamingach


21 października 2021

Podziel się newsem:

Po 20 latach od premiery debiutu Fenomenu zatytułowanego „Efekt” płyta trafia na platformy streamingowe. Sprawdź szczegóły.

Fenomen – Efekt wreszcie na streamingach

Po dwóch dekadach od debiutu legendarnej grupy Fenomen, ich debiutancki album zatytułowany Efekt trafił na platformy streamingowe. Oprócz digitalizacji wydawnictwa jego dwudziestolecie świętowane jest reedycją wydań fizycznych.

Fenomen – Efekt

Reedycja z okazji dwudziestolecia

Na stronie outsidewear można zamówić reedycję Efektu. Wydanie nie zostało wzbogacone żadnymi dodatkowymi utworami czy remixami. Do albumu dołączane są natomiast wlepki oraz smycz. Oprócz płyt CD z Efektem do sprzedaży trafił także merch – koszulki ze wzorami nawiązującymi do okładki albumu. Według doniesień mediów społecznościowych Fenomenu, nakład reedycji jest w tym momencie na wyczerpaniu. Pierwszy nakład Efektu sprzedał się w liczbie 20 000 egzemplarzy, co na dzisiejsze standardy i zasady ZPAV oznaczałoby platynową płytę. Album zadebiutował na 12 miejscu listy OLiS. Gościnnie na płycie udzielili się między innymi Grammatik, Onar oraz Noon. Zespół wydał jeszcze dwa albumy – Sam na sam w 2003 roku (5 miejsce na liście OLiS) oraz Outsider w 2007, wraz z której wydaniem wystartowała marka odzieżowa Outsidewear.   

Tracklista i okładka reedycji Fenomen – Efekt

1. Intro
2. Płyta /f. Freeze
3. Yelonky /f.Endefis, Sztyku
4. Sensacja
5. Pozory /f. Onar
6. Wyjazd
7. Texty /f. Stefci
8. Marzenia /f. Grammatik
9. Fenomenada
10. Czas
11. Szansa /f. Stefci prod. Noon
12. Skit
13. Zmiany /f. Zbyszek Bieniak
14. Rutyna /f. WZI
15. Prawda /f. Miexon
16. Problemy /f. Rubato
17. Obłęd
18. Sztama
19. Outro

„Efekt” Fenomenu wreszcie na streamingach

Po 20 latach od premiery debiutu Fenomenu zatytułowanego „Efekt” płyta trafia na platformy streamingowe. Sprawdź szczegóły. Fenomen – Efekt wreszcie na streamingach Po dwóch dekadach od debiutu legendarnej grupy Fenomen, ich debiutancki album zatytułowany Efekt trafił na platformy streamingowe. Oprócz digitalizacji wydawnictwa jego dwudziestolecie świętowane jest reedycją wydań fizycznych. Fenomen – Efekt Reedycja z okazji […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →