kadr ze zwiastuna filmu „Doktor Strange w multiwersum obłędu”

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” z finałowym zwiastunem


05 maja 2022

Podziel się newsem:

W Internecie ukazał się ostatni przedpremierowy zwiastun filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu. Sprawdźcie!

Doktor Strange rusza w podróż

Nowa produkcja Marvel Studios ma jeszcze bardziej niż kiedykolwiek przesunąć granice multiwersum w MCU. Kilka miesięcy po wydarzeniach z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu Doktor Strange wraz ze starymi i nowymi sojusznikami udaje się w podróż po multiwersum. Przemierzając alternatywne rzeczywistości, będzie musiał stawić czoła tajemniczemu przeciwnikowi. W główną rolę wciela się Benedict Cumberbatch. Na ekranie pojawią się także Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor, debiutująca w Marvel Cinematic Universe Xochitl Gomez oraz Patrick Stewart. Film Sama Raimiego trafi do kin już jutro, 6 maja. Z tej okazji studio podzieliło się ostatnim przedpremierowym zwiastunem. Sprawdźcie!

Doktor Strange w multiwersum obłędu, zobacz finałowy zwiastun

Marvel Studios kontra spoilery

Zanim jednak nowy Doktor Strange wejdzie do kin, Marvel Studios rusza na wojnę ze spoilerowaniem zarówno filmów, jak i seriali. Rozwiązaniem zastosowanym przez studio jest wyłączenie komentarzy pod postami na Facebooku i Instagramie, filmami w serwisie YouTube oraz brak możliwości odpowiadania na tweety w serwisie Twitter. Dotyczy to każdego nowego posta, zatem nie będzie można skomentować wpisu związanego na przykład z serialem Moon Knight. Jest to pierwszy taki krok poczyniony przez Marvel Studios. Czy taka taktyka w walce ze spoilerami okaże się skuteczna, a nowy Doktor Strange będzie w pewnym stopniu przełomem? Efekty będziemy mogli lepiej ocenić w przeciągu kilku najbliższych dni. Studio w przeszłości wykorzystywało media społecznościowe w akcjach przestrzegających przed spoilerami. Miało to miejsce przed premierami filmów takich jak Spider-Man: Bez drogi do domu czy Avengers: Koniec gry.

Do zobaczenia po drugiej stronie multiwersum.

Odpowiedzi zostaną wyłączone.

– czytamy w mediach społecznościowych
doktor strange w multiwersum obłędu finałowy zwiastun
via Facebook / Marvel Studios

W Internecie ukazał się ostatni przedpremierowy zwiastun filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu. Sprawdźcie! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Doktor Strange […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →