Dizkret w pierwszym wywiadzie od kilkunastu lat wspomina dawne czasy. #ToNieJestHipHop


04 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Były raper znany z kultowego zespołu Stare Miasto oraz współpracy z producentem Praktikiem jest jednym z bohaterów książki “To nie jest hip hop. Rozmowy”.

Chcecie dowiedzieć się, czym jest polski hip hop i jak wygląda życie 20 czołowych postaci związanych z rodzimym rapem? W takim razie polecamy sięgnąć po książkę “To nie jest hip-hop. Rozmowy”, w której na 500 stronach dwóch dziennikarzy muzycznych – Jacek Baliński i Bartek Strowski – rozmawia z takimi osobistościami, jak Steez83, Bilon, Kasta, Pezet czy Łona.

Wśród zaproszonych do opowiedzenia swojej historii gości pojawił się też Dizkret – nieudzielający się już muzycznie oraz stroniący od dziennikarzy wykonawca, który na potrzeby książki zgodził się udzielić pierwszego od kilkunastu lat wywiadu!

W sieci właśnie pojawił się fragment wywiadu, w którym Dizkret wspomina stare, dobre czasy. To doskonała lektura na rozgrzewkę przed premierą wydawnictwa, które ukaże się już 8 czerwca. Fragment rozmowy z Dizkretem znajdziecie klikając TUTAJ.

Ale to nie koniec niespodzianek. Dzień po ukazaniu się książki w sklepach, w warszawskim klubie Miłość odbędzie się impreza premierowa, na której będzie można spotkać autorów, obejrzeć wystawę zdjęć i zabawić się na afterparty. :) Elo!

Fot. główne: Maciej Bogucki

Były raper znany z kultowego zespołu Stare Miasto oraz współpracy z producentem Praktikiem jest jednym z bohaterów książki “To nie jest hip hop. Rozmowy”. Chcecie dowiedzieć się, czym jest polski hip hop i jak wygląda życie 20 czołowych postaci związanych z rodzimym rapem? W takim razie polecamy sięgnąć po książkę “To nie jest hip-hop. Rozmowy”, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →