Dawid Podsiadło pokazał video z prób do “Małomiasteczkowej Trasy”! Pierwszy koncert już jutro!


26 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zobaczcie, jak Dawid Podsiadło przygotowuje się do koncertów!

Już jutro, 27 października, koncertem w Katowicach Dawid Podsiadło rozpocznie trasę, podczas której zaprezentuje na żywo materiał ze swojego najnowszego albumu.

“Małomiasteczkową Trasę” już teraz można uznać za jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku – artyście udało się bowiem wyprzedać aż 7 koncertów w ramach trasy, z tego aż 3 na warszawskim Torwarze!

Długo nie mogłem się pozbierać, ale w tym niepozbieraniu najważniejsze były marzenia. One zawsze trzymały mnie w jednym kawałku. Więc marzyłem. Szukałem ludzi, żeby jakoś się pojawić w ich oczach, być wyraźniejszy, określony. O czym myślał pierwszy człowiek na księżycu po powrocie? Z czasem wszystko zamienia się w codzienność. Nie mogę się zatrzymać. Teraz ciągle muszę robić więcej. Być – bardziej. I dzisiaj, tak właśnie będę, bardziej.

Tak Dawid Podsiadło zapowiada swoje najbliższe koncerty. Łapcie video z prób Dawida Podsiadło – na pewno dobrze wprowadzi Was w koncertowy klimacik. :)

Zobaczcie, jak Dawid Podsiadło przygotowuje się do koncertów! Już jutro, 27 października, koncertem w Katowicach Dawid Podsiadło rozpocznie trasę, podczas której zaprezentuje na żywo materiał ze swojego najnowszego albumu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →