Daria Zawiałow zapowiada jesienną trasę promującą album “Wojny i noce”


20 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Idzie jesień, a wraz z nią nadchodzi trasa koncertowa Darii Zawiałow, podczas której artystka zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty Wojny i noce. Sprawdźcie, gdzie wystąpi.

Daria Zawiałow w czerwcu wydała swój najnowszy album Wojny i noce. Przyszedł czas, aby w końcu go ograć podczas klubowych koncertów.

Przeczytaj: Ani rockowa, ani popowa. Awangardowa Daria Zawiałow na nowym albumie „Wojny i Noce” – recenzja

Daria Zawiałow zapowiada jesienną trasę z albumem Wojny i noce

Czego można się spodziewać podczas jesiennych koncertów? W warstwie graficznej i scenograficznej trasa będzie spójna z wydawnictwem i orbitować będzie wokół elementów kultury japońskiej, co w klubach, na scenach bardziej kameralnych niż festiwalowe będzie można łatwiej dostrzec i docenić.

Co prawda część piosenek z albumu Wojny i noce można było już usłyszeć podczas letnich koncertów, ale większość czekała na jesienną trasę, zatytułowaną dokładnie tak samo jak album. Podczas występów na pewno nie zabraknie ostatnich singli takich jak Za krótki sen, Wojny i noce czy Kaonashi, które zmieszają się zarówno z piosenkami jeszcze na koncertach nie słyszanymi, jak i z utworami z poprzednich tras i płyt.

Będą numery z Wojen, będą numery z Helsinek, będą numery z AKysza … będą nowości! Będą goście! Będzie neonów żółty błysk i sakura! Nie mogę się już doczekać tych spotkań!

zapowiada Daria

Sprawdźcie rozpiskę koncertów:

Wojny i Noce tour

09/10 – Kraków Studio
13/10 – Szczecin Filharmonia
16/10 – Gdańsk B90
21/10 – Wrocław A2
22/10 – Gliwice Arena
30/10 – Łódź Wytwórnia
11/11 – Poznań MTP
04/12 – Toruń Jordanki
10/12 – Warszawa COS Torwar

Daria Zawiałow trasa koncertowa

Daria Zawiałow z billboardem na Times Square

Wczoraj, w swoje 29. urodziny, Daria , wraz z kilkoma innymi artystkami z całego świata pojawiła się na billboardzie w centrum Nowego Jorku, na Times Square. Wokalistka została wybrana przez Spotify artystką miesiąca EQUAL w kolejnej odsłonie ich globalnej inicjatywy.

Akcja ma na celu przeciwdziałanie nierówności płci w przemyśle muzycznym poprzez podkreślanie pracy artystek na całym świecie, poszerzenie zasobów i możliwości oraz zapewnienie długofalowej globalnej kampanii promocyjnej. Daria ze swoim anglojęzycznym Hollow znalazła się na specjalnie przygotowanej playliście, obok takich artystek jak Billie Eilish, Anne-Marie czy WILLOW.

Sprawdź: Spotify prezentuje EQUAL: globalną inicjatywę na rzecz kobiet w muzyce

Idzie jesień, a wraz z nią nadchodzi trasa koncertowa Darii Zawiałow, podczas której artystka zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty Wojny i noce. Sprawdźcie, gdzie wystąpi. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →