Daria Zawiałow zapowiada jesienną trasę promującą album „Wojny i noce”


20 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Idzie jesień, a wraz z nią nadchodzi trasa koncertowa Darii Zawiałow, podczas której artystka zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty Wojny i noce. Sprawdźcie, gdzie wystąpi.

Daria Zawiałow w czerwcu wydała swój najnowszy album Wojny i noce. Przyszedł czas, aby w końcu go ograć podczas klubowych koncertów.

Przeczytaj: Ani rockowa, ani popowa. Awangardowa Daria Zawiałow na nowym albumie „Wojny i Noce” – recenzja

Daria Zawiałow zapowiada jesienną trasę z albumem Wojny i noce

Czego można się spodziewać podczas jesiennych koncertów? W warstwie graficznej i scenograficznej trasa będzie spójna z wydawnictwem i orbitować będzie wokół elementów kultury japońskiej, co w klubach, na scenach bardziej kameralnych niż festiwalowe będzie można łatwiej dostrzec i docenić.

Co prawda część piosenek z albumu Wojny i noce można było już usłyszeć podczas letnich koncertów, ale większość czekała na jesienną trasę, zatytułowaną dokładnie tak samo jak album. Podczas występów na pewno nie zabraknie ostatnich singli takich jak Za krótki sen, Wojny i noce czy Kaonashi, które zmieszają się zarówno z piosenkami jeszcze na koncertach nie słyszanymi, jak i z utworami z poprzednich tras i płyt.

Będą numery z Wojen, będą numery z Helsinek, będą numery z AKysza … będą nowości! Będą goście! Będzie neonów żółty błysk i sakura! Nie mogę się już doczekać tych spotkań!

zapowiada Daria

Sprawdźcie rozpiskę koncertów:

Wojny i Noce tour

09/10 – Kraków Studio
13/10 – Szczecin Filharmonia
16/10 – Gdańsk B90
21/10 – Wrocław A2
22/10 – Gliwice Arena
30/10 – Łódź Wytwórnia
11/11 – Poznań MTP
04/12 – Toruń Jordanki
10/12 – Warszawa COS Torwar

Daria Zawiałow trasa koncertowa

Daria Zawiałow z billboardem na Times Square

Wczoraj, w swoje 29. urodziny, Daria , wraz z kilkoma innymi artystkami z całego świata pojawiła się na billboardzie w centrum Nowego Jorku, na Times Square. Wokalistka została wybrana przez Spotify artystką miesiąca EQUAL w kolejnej odsłonie ich globalnej inicjatywy.

Akcja ma na celu przeciwdziałanie nierówności płci w przemyśle muzycznym poprzez podkreślanie pracy artystek na całym świecie, poszerzenie zasobów i możliwości oraz zapewnienie długofalowej globalnej kampanii promocyjnej. Daria ze swoim anglojęzycznym Hollow znalazła się na specjalnie przygotowanej playliście, obok takich artystek jak Billie Eilish, Anne-Marie czy WILLOW.

Sprawdź: Spotify prezentuje EQUAL: globalną inicjatywę na rzecz kobiet w muzyce

Idzie jesień, a wraz z nią nadchodzi trasa koncertowa Darii Zawiałow, podczas której artystka zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty Wojny i noce. Sprawdźcie, gdzie wystąpi. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to […]

Daria Zawiałow w Łodzi | 30.10.2021

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →