Coals zapowiadają nową płytę. Jest pierwszy singiel

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Utwór sleepwalker to pierwsza zapowiedź drugiego albumu duetu Coals. Płyta ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku.

Coals to duet, w którego skład wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Nazwa zespołu nawiązuje do znanej kopalni węgla na Śląsku.

Zespół ma za sobą występy na wielu zagranicznych festiwalach m.in. Iceland Airwaves, Primavera Sound, Positivus Festival czy Tune In Tel Aviv. W 2017 roku ukazał się ich debiutancki album Tamagotchi, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem i pozwolił im koncertować w wielu europejskich państwach. W 2019 roku własnym sumptem wydali EPkę Klan.

Coals – Blue – posłuchajcie utworu z EPki Klan

Coals zapowiadają nową płytę. Premiera w przyszłym roku

Nadchodzi nowe. W pierwszej połowie przyszłego roku możemy spodziewać się nowej płyty od Coals. Będzie to ich debiutanckie wydawnictwo w labelu [PIAS] Poland and Eastern Europe, który pod swoimi skrzydłami ma takich artystów jak Agnes Obel, Editors, Soap&Skin czy Brodka.

Dziś do sieci trafiła pierwsza zapowiedź nowego krążka. Utwór sleepwalker opowiada o stanie, którego doświadcza się w czasie niepokojącego snu – chaotyczna gonitwa myśli, wypieranie problemów ze świadomości oraz brak poczucia jednolitej tożsamości. W tym kawałku wokalnie udzielił się także Łukasz Rozmysłowski, który do tej pory odpowiedzialny był głównie za produkcję nagrań Coals.

Piosenkę obrazuje animacja autorstwa krakowskiego artysty intermedialnego Ernesta Borowskiego. Zobaczcie:

Coals – sleepwalker

fot. Jakub Owczarek

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.