fot. Billboard

BTS ogłaszają tytuł swojego nowego albumu


04 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

BTS powracają w wielkim stylu. Znamy datę i tytuł nadchodzącego albumu zespołu, który jest jednym z najlepszych boysbandów w historii.

10 oczek na koncie BTS

BTS powracają! Zespół ogłosił właśnie tytuł swojego kolejnego studyjnego albumu. Zapowiedź została przekazana za pomocą ich social mediów, a także kanału na YouTubie.

Przeczytaj także: RM z BTS zapowiada swoją solową muzykę, na której usłyszymy ciekawych gości

BTS powołani do wojska
fot. GettyImages

Podczas rezydentury w Las Vegas BTS zagrali aż cztery koncerty w przeciągu ostatnich dwóch weekendów na stadionie Allegiant. Ich finałowe wystąpienie w sobotni wieczór okazało się najbardziej widowiskowe, ponieważ grupa puściła wtedy zwiastun pokazujący czarno-białe klipy każdego członka zespołu – Jina, Sugi, J-Hope’a, RM-a, Jimina, V i Jungkooka. Po ich wyświetleniu zespół powiedział We Are Bulletproof, a także podzielił się z fanami datą – 20 czerwca 2022.

Zapowiedź zespołu potwierdziła w niedzielę ich wytwórnia, czyli Big Hit Entertainment. W oficjalnym komunikacie czytamy:

To jest muzyka wielkiego zespołu. BTS powrócą z kolejnym nowym albumem 10 czerwca 2022 roku. Szczegóły dotyczące nowego albumu zostaną podane w osobnym zawiadomieniu w późniejszym terminie. Czekamy na waszą miłość i wsparcie dla nowego albumu BTS. Dziękuję Wam.

– czytamy w komunikacie

Grupa dopełniła tę informację kolejnym ważnym ogłoszeniem. Nowy album zespołu będzie nosił nazwę Proof i ukaże się już 10 czerwca!

Znamy już więc wszystkie najważniejsze aspekty nowego wydawnictwa, na którym pojawią się 3 nowe piosenki, które odzwierciedlą nam również przemyślenia i pomysły członków grupy dotyczące ich rozwoju na przestrzeni całej kariery. Zobaczcie więc logo nadchodzącego krążka!

BTS (방탄소년단) Proof Logo Trailer, zobacz!

BTS powracają w wielkim stylu. Znamy datę i tytuł nadchodzącego albumu zespołu, który jest jednym z najlepszych boysbandów w historii. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins 10 oczek na koncie […]

bts

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →