fot. Billboard

BTS ogłaszają tytuł swojego nowego albumu


04 maja 2022

Podziel się newsem:

BTS powracają w wielkim stylu. Znamy datę i tytuł nadchodzącego albumu zespołu, który jest jednym z najlepszych boysbandów w historii.

10 oczek na koncie BTS

BTS powracają! Zespół ogłosił właśnie tytuł swojego kolejnego studyjnego albumu. Zapowiedź została przekazana za pomocą ich social mediów, a także kanału na YouTubie.

Przeczytaj także: RM z BTS zapowiada swoją solową muzykę, na której usłyszymy ciekawych gości

BTS powołani do wojska
fot. GettyImages

Podczas rezydentury w Las Vegas BTS zagrali aż cztery koncerty w przeciągu ostatnich dwóch weekendów na stadionie Allegiant. Ich finałowe wystąpienie w sobotni wieczór okazało się najbardziej widowiskowe, ponieważ grupa puściła wtedy zwiastun pokazujący czarno-białe klipy każdego członka zespołu – Jina, Sugi, J-Hope’a, RM-a, Jimina, V i Jungkooka. Po ich wyświetleniu zespół powiedział We Are Bulletproof, a także podzielił się z fanami datą – 20 czerwca 2022.

Zapowiedź zespołu potwierdziła w niedzielę ich wytwórnia, czyli Big Hit Entertainment. W oficjalnym komunikacie czytamy:

To jest muzyka wielkiego zespołu. BTS powrócą z kolejnym nowym albumem 10 czerwca 2022 roku. Szczegóły dotyczące nowego albumu zostaną podane w osobnym zawiadomieniu w późniejszym terminie. Czekamy na waszą miłość i wsparcie dla nowego albumu BTS. Dziękuję Wam.

– czytamy w komunikacie

Grupa dopełniła tę informację kolejnym ważnym ogłoszeniem. Nowy album zespołu będzie nosił nazwę Proof i ukaże się już 10 czerwca!

Znamy już więc wszystkie najważniejsze aspekty nowego wydawnictwa, na którym pojawią się 3 nowe piosenki, które odzwierciedlą nam również przemyślenia i pomysły członków grupy dotyczące ich rozwoju na przestrzeni całej kariery. Zobaczcie więc logo nadchodzącego krążka!

BTS (방탄소년단) Proof Logo Trailer, zobacz!

BTS powracają w wielkim stylu. Znamy datę i tytuł nadchodzącego albumu zespołu, który jest jednym z najlepszych boysbandów w historii. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

bts
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →