Brzydkie, drogie, popularne, czyli trend UGLY SNEAKERS.


27 grudnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Bunt na to, co piękne, nadal trwa. Teraz nadszedł czas brzydkie sneakersy!

Żyjemy w czasach, w których im brzydsze zakładasz obuwie, tym bardziej jesteś COOL i FASHION. W UGLY SNEAKERS dumnie paradują m.in.  Kendall Jenner, Kim Kardashian i Hailey Baldwin. Trend na brzydki obuw opanował już cały świat – wszyscy zaczęli nosić olbrzymiaste i markowe buty!

Trend UGLY SNEAKERS promuje m.in. BALENCIAGA. Każdy model sprawia, że odbija nam się z obrzydzenia, ale mimo to są na swój sposób urocze i modne. Początkowo wyśmiewane, krytykowane crocsy na platformie okazały się być strzałem w dziesiątkę i wyprzedały się na pniu!

Kolejnym projektantem ugly shoes jest Christopher Kane. On uwielbia obkładać sandały drogimi świecidełkami i diamentami.

A Wy macie swoje UGLY SHOES?

Bunt na to, co piękne, nadal trwa. Teraz nadszedł czas brzydkie sneakersy! Żyjemy w czasach, w których im brzydsze zakładasz obuwie, tym bardziej jesteś COOL i FASHION. W UGLY SNEAKERS dumnie paradują m.in.  Kendall Jenner, Kim Kardashian i Hailey Baldwin. Trend na brzydki obuw opanował już cały świat – wszyscy zaczęli nosić olbrzymiaste i markowe buty! […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →