Bitamina zapowiada trasę promującą nowy album. Sprawdźcie daty


08 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

29 czerwca ukazał się nowy album zespołu Bitamina – Kwiaty i Korzenie. Obecnie muzycy grają na wielu letnich imprezach i festiwalach. Natomiast jesienią ruszą w klubową trasę koncertową po największych polskich miastach.

Reklama

Bitamina – Kwiaty i Korzenie

Bitamina to zespół, który tworzą: Mateusz Dopieralski, Amar Ziembiński i Piotr Sibiński. Największą popularność zdobyli za sprawą wydanej w 2017 roku płyty Kawalerka. Pod koniec czerwca ukazał się ich nowy, piąty album studyjny – Kwiaty i Korzenie.

Nowy album to zupełnie nowy rozdział w twórczości Bitaminy. W utworach po raz pierwszy słyszymy zarówno Vito, jak i Piotra. Natomiast w singlu Poka Jak U Ciebie Tańczą pojawili się goście: GrubSon i Jarecki.

Przy produkcji tego wydawnictwa udzielali się także muzycy, którzy występują z zespołem podczas występów na żywo. Największy wkład w ostateczne brzmienie płyty miał Moo Late, który na koncertach gra na gitarze.

Sprawdźcie, jak brzmią Kwiaty i Korzenie:

Bitamina – jesienna trasa koncertowa

Koncerty Bitaminy cieszą się dużym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że tego lata można ich zobaczyć podczas największych letnich imprez i festiwali. Wystąpili m.in. na Open’erze, Orange Warsaw Festival, czy na kilku przystankach trasy Męskiego Grania. Już podczas tych występów możemy usłyszeć materiał z najnowszego albumu.

Zespół nie zamierza jednak długo odpoczywać i już jesienią ruszy w trasę koncertową, podczas której zagrają samodzielne, klubowe koncerty. Przystanki na trasie są ogłaszane stopniowo, dlatego przedstawiamy Wam dotychczas ogłoszone daty:

16.10. – Lublin, Radio Lublin
17.10. – Białystok, Zmiana Klimatu
18.10. – Toruń, Od Nowa
19.10. – Gdańsk, Parlament
20.10. – Łódź, Wytwórnia
24.10. – Warszawa, Palladium
25.10. – Warszawa, Palladium
26.10. – Katowice, Królestwo
27.10. – Kraków, Kwadrat
07.11. – Gorzów Wlkp., C-60
08.11. – Bydgoszcz, Estrada stagebar
09.11. – Poznań, B17

Bilety są już dostępne w sprzedaży. Wejściówki na koncert w Łodzi znajdziecie na stronie Biletomat.pl.


Zobacz także: Krótka Piłka: Bitamina – wywiad

29 czerwca ukazał się nowy album zespołu Bitamina – Kwiaty i Korzenie. Obecnie muzycy grają na wielu letnich imprezach i festiwalach. Natomiast jesienią ruszą w klubową trasę koncertową po największych polskich miastach. Bitamina – Kwiaty i Korzenie Bitamina to zespół, który tworzą: Mateusz Dopieralski, Amar Ziembiński i Piotr Sibiński. Największą popularność zdobyli za sprawą wydanej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: