materiały promocyjne

Ben Howard wystąpi w Warszawie

Obserwuj nas na instagramie:

Ben Howard przyjedzie do Warszawy zaprezentować na Letniej Scenie Progresji swoje wielkie hity oraz utwory z nadchodzącego albumu.

Gwiazda indie-popu

Ben Howard to brytyjski artysta tworzący szeroko pojęty indie-pop. Zadebiutował w 2011 roku albumem Every Kingdom (który dziś jest już potrójnie platynowy) i od tego porusza tysiące fanów na całym świecie swoim nietuzinkowym brzmieniem. Szersza publiczność dostrzegła Howarda, gdy ukazała się jego druga płyta I Forget Where We Were w 2014 roku. Obecnie artysta jeździ i promuje swój album Collections From The Whiteout z 2021 roku, jednak wydaje się, że nowe rzeczy nadciągają. W tym roku wypuścił bowiem dwa single: Walking Backwards oraz Couldn’t Make It Up. A może zagra coś przedpremierowego podczas tegorocznego koncertu w Polsce? Bo warto wspomnieć, że Ben Howard wystąpi 12 lipca na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

Ben Howard – Couldn’t Make It Up

Kup bilety na koncert na Letniej Scenie Progresji w Warszawie

Koncerty Bena Howarda to porywające doświadczenie, opisywane przez „The Times” jako „czarujące, wręcz transcendentalne”. Zastanawiacie się gdzie dostaniecie wejściówki na występ Brytyjczyka w Polsce? Bilety na koncert w Warszawie są do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. 

Ben Howard przyjedzie do Warszawy zaprezentować na Letniej Scenie Progresji swoje wielkie hity oraz utwory z nadchodzącego albumu. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Gwiazda indie-popu Ben Howard to brytyjski artysta tworzący […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →