AURORA zapowiada nową płytę. Posłuchajcie singla


04 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Już w najbliższy piątek będzie miał premierę najnowszy album AURORYDifferent Kind Of Human. Artystka zaprezentowała kolejny singiel promujący to wydawnictwo.

AURORA to młoda, 23-letnia wokalistka i songwriterka pochodząca z Norwegii, która zdobywa coraz większą sławę na całym świecie. Jej twórczość przyciąga rzesze fanów za sprawą fenomenalnego, mrocznego brzmienia z domieszką orientalnych elementów oraz intrygującej osobowości scenicznej.

Najnowszy utwór wokalistki to tytułowy Different Kind Of Human, który możecie posłuchać już na wszystkich serwisach streamingowych.

Poza Different Kind Of Human, poznaliśmy już trzy inne utwory z nadchodzącego albumuThe River, The Seed oraz Animal. Wydawnictwo ukaże się w pierwszy piątek czerwca i będzie kontynuacją wydanej we wrześniu zeszłego roku płyty Infections Of A Different Kind – Step 1.

Tracklista:

 1. The River
 2. Animal
 3. Dance On The Moon
 4. Daydreamer
 5. Hunger
 6. Souless Creatures
 7. In Bottles
 8. A Different Kind Of Human
 9. Apple Tree
 10. The Seed
 11. Mothership

Swoje dwie poprzednie płyty, obie bardzo dobrze przyjęte przez fanów i krytyków, AURORA promowała podczas styczniowego koncertu w warszawskim Palladium. Ze sceny zapowiedziała, że wróci do Polski jeszcze w tym roku. Być może podczas trasy promującej właśnie nadchodzący album?

Już w najbliższy piątek będzie miał premierę najnowszy album AURORY – Different Kind Of Human. Artystka zaprezentowała kolejny singiel promujący to wydawnictwo. AURORA to młoda, 23-letnia wokalistka i songwriterka pochodząca z Norwegii, która zdobywa coraz większą sławę na całym świecie. Jej twórczość przyciąga rzesze fanów za sprawą fenomenalnego, mrocznego brzmienia z domieszką orientalnych elementów oraz […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także