Atari Wu rozpoczyna sezon outdoorowy wakacyjnym kawałkiem HAMAK. Na feacie VNM!


14 marca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Są soczyste kolorki, grill, chill, leżaczek i HAMAK! Mamy pierwszego kandydata w kategorii PRZEBÓJ LATA 2018! :D

„HAMAK” to wyśmienity kawałek na rozpoczęcie sezonu outdoorowego. Jeśli też z utęsknieniem wyczekujecie słońca i chillu na świeżym powietrzu, nowy singiel Atari Wu wprowadzi Was w odpowiedni klimat. :) Pozytywnie zakręcony, wakacyjny klip wyreżyserowany przez Michała Jagiełło powstał we współpracy z firmą Nokia Poland, która jest głównym partnerem projektu.

Atari Wu to autorski, solowy projekt znanego z Xxanaxxu Michała Wasilewskiego, który pozytywnym „Hamakiem” zapowiada swoją producencką płytę, na której usłyszymy m.inBovską, BARANOVSKi’ego, Anię Karwan, Karolinę Artymowicz, a także udzielającego się w „Hamaku” na feacie VNM’a. Premiera płyty została zaplanowana na jesień.

„Hamak” na odsłuchu i już wiadomo, że niedługo… znów będą wakacje. No i mamy pierwszego pretendenta do tytułu HIT LATA 2018. :)

Są soczyste kolorki, grill, chill, leżaczek i HAMAK! Mamy pierwszego kandydata w kategorii PRZEBÓJ LATA 2018! :D „HAMAK” to wyśmienity kawałek na rozpoczęcie sezonu outdoorowego. Jeśli też z utęsknieniem wyczekujecie słońca i chillu na świeżym powietrzu, nowy singiel Atari Wu wprowadzi Was w odpowiedni klimat. :) Pozytywnie zakręcony, wakacyjny klip wyreżyserowany przez Michała Jagiełło powstał we […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: