fot. instagram.com/aniakarwan

Ania Karwan powraca w zupełnie nowej odsłonie. Posłuchajcie singla „Swobodnie”


01 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ania Karwan powraca do muzycznego świata. Wokalistka udostępniła właśnie nowy singiel, który będzie promował jej drugi album. Posłuchajcie utworu Swobodnie.

Nowa droga w karierze Ani Karwan

Utwór, którego premiera miała miejsce dzisiaj, jest zapowiedzią zbliżającego się drugiego albumu artystki, którego wydanie zapowiedziane jest jeszcze na ten rok. Promuje go nieskrępowana i silna Ania Karwan, która odsłania swoje nowe oblicze w autorskiej piosence Swobodnie.

Przeczytaj także: Belle, czyli Daria Zawiałow, jakiej jeszcze nie słyszeliśmy

Swobodnie to początek mojej nowej drogi. Znalazłam odwagę na błędy, zdjęłam wstyd, oczekiwania i pretensje. Ten utwór to dojrzałe rozstanie. Z kim, z czym? Ze wszystkim, z czym nie było mi po drodze. Kiedy kolejny raz czujemy już bezsilność, to moment, w którym warto zebrać się na odwagę i w dojrzały sposób powiedzieć sobie dość. Każdy ma do tego prawo

– tak opowiada o genezie powstania utworu wokalistka.

Ania Karwan – Swobodnie, posłuchaj!

Jest to bardzo emocjonalny utwór, w którym Ania Karwan w pełni się odnalazła. To także idealna zapowiedź zbliżającego się albumu wokalistki. Krążek ten będzie miał dla niej wielką wartość, ponieważ artystka po raz pierwszy przemówi w pełni własnym głosem, albowiem zadebiutuje jako autorka tekstów i muzyki.

Ten szalenie ważny, jeśli nie najważniejszy album w dorobku Ani, będzie odzwierciedleniem transformacji i jej rozwoju w trakcie pandemii. Po latach spędzonych na scenie odważyła się powrócić do korzeni organicznego grania, a tym samym bardziej odkryła samą, pozwoliła sobie na podjęcie ryzyka, podejmowanie trudnych prób i popełniania błędów. Dojrzałe kompozycje i szczere poetyckie teksty to nowe oblicze Ani Karwan.

– czytamy w zapowiedzi.

Premiera drugiego albumu Ani Karwan zapowiedziana jest na jesień 2022 roku nakładem wytwórni Agora Muzyka.

Ania Karwan powraca do muzycznego świata. Wokalistka udostępniła właśnie nowy singiel, który będzie promował jej drugi album. Posłuchajcie utworu Swobodnie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowa droga w karierze […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →