Angel Du$t z nową płytą na jednym koncercie w Polsce


23 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Angel Du$t to pochodzący z Baltimore zespół punk-rockowy. Tworzą go muzycy z takich zespołów jak Trapped Under Ice i Turnsile. 18 lipca zagrają na jedynym koncercie w Polsce. Sprawdź szczegóły.

W skład grupy Angel Du$t wchodzą: Brendan Yates, Daniel Fang, Jeff Caffey, Justice Tripp i Patrick McCrory. Zespół powstał w 2013 roku i został stworzony przez wokalistę zespołu Trapped Under Ice – Justice’a Trippa i perkusistę Turnstile – Daniela Fanga.

Ich debiutancki album A.D. ukazał się w 2014 roku. Na ten moment zespół ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Ostatni z nich – Pretty Buff swoją premierę miał 15 marca 2019 roku. Został on wydany nakładem wytwórni Roadrunner Records. Pochodzą z niego takie single jak: Let Me Know, Bang My Drum czy Big Ass Love.

Najnowsza płyta została w tym roku nominowana w plebiscycie organizowanym przez magazyn zajmujący się muzyką rockową i metalową – Kerrang!. Grupa ma szansę na statuetkę w kategorii Best International Breakthrough Act. Wyniki będą znane 19 czerwca.

Amerykańska grupa, w ramach trasy promującej najnowszy album, w tym roku odwiedzi Polskę. Będzie to miało miejsce 18 lipca w poznańskim klubie Pod MinogąBilety w cenie 60PLN są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.