Agnieszka Chylińska od 25 lat na scenie. Z tej okazji ruszy w jubileuszową trasę koncertową


14 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Charyzmatyczna wokalistka, Agnieszka Chylińska w tym roku świętuje 25-lecie swojej działalności na scenie. Pod koniec roku artystka ruszy w jubileuszową trasę koncertową. Sprawdźcie szczegóły.

Agnieszka Chylińska w zespole O.N.A.

Agnieszka Chylińska swoją karierę rozpoczęła w 1994 roku, jako wokalistka rockowej grupy O.N.A. Płyty zespołu sprzedawały się w tysiącach egzemplarzy, co klasyfikowało ich w czołówce polskiego rocka. Do czasu zakończenia działalności O.N.A. wydali 6 płyt.

W latach 2003-2006 wokalistka śpiewała w grupie Chylińska, która była projektem kontynuującym brzmienie z twórczości O.N.A.

Agnieszka Chylińska – solowa kariera

Od 2009 roku Agnieszka Chylińska występuje już jako solowa artysta. W tym czasie wydała 3 albumy studyjne. Ostatni z nich – Pink Punk, ukazał się w 2018 roku.

Agnieszka Chylińska – 25 lat na scenie

W przyszłym roku wokalistka świętować będzie 25-lecie działalności muzycznej. Na swoim Facebooku tak wspomina ten czas:

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”.

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie. Ta trasa jest Wam dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

Agnieszka Chylińska – jubileuszowa trasa WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

Trasa rozpocznie się pod koniec tego roku i obejmie 18 występów w największych polskich miastach oraz kilka europejskich: Brukselę, Hagę, Manchester, Londyn i Dublin. Sprawdźcie, jak prezentuje się rozpiska koncertów:

15.12. – Szczecin, Netto Arena
15.02. – Częstochowa, Hala Sportowa
22.02. – Bruksela, Stodoła
23.02. – Haga, Paard
08.03. – Łódź, Atlas Arena
13.03. – Poznań, MTP Pawilon 3
14.03. – Zielona Góra, CRS
20.03. – Manchester, Academy
21.03. – Londyn, O2 Forum
22.03. – Dublin, The Academy
28.03. – Gdańsk, Ergo Arena
03.04. – Wrocław, Hala Stulecia
04.04. – Katowice, Spodek
24.04. – Opole, Amfiteatr
25.04. – Kielce, Amfiteatr
26.04. – Warszawa, Torwar
21.11. – Toruń, Arena Toruń
28.11. – Kraków, Tauron Arena

agnieszka chylińska 25 lat na scenie

Charyzmatyczna wokalistka, Agnieszka Chylińska w tym roku świętuje 25-lecie swojej działalności na scenie. Pod koniec roku artystka ruszy w jubileuszową trasę koncertową. Sprawdźcie szczegóły. Agnieszka Chylińska w zespole O.N.A. Agnieszka Chylińska swoją karierę rozpoczęła w 1994 roku, jako wokalistka rockowej grupy O.N.A. Płyty zespołu sprzedawały się w tysiącach egzemplarzy, co klasyfikowało ich w czołówce polskiego […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: