33 wydarzenia, 77 artystów – sprawdź, co będzie się działo na Festiwalu Ars Cameralis!


08 listopada 2018

Podziel się newsem:

W programie m.in. koncert Siksy i Dezertera, instalacje, wystawy i warsztaty. 

Na Śląsku ponownie będą królować literatura, muzyka i sztuki wizualne. Dziś, 8 listopada, rozpoczyna się 17. edycja Festiwalu Ars Cameralis, który prezentuje najciekawsze i najgorętsze zjawiska we współczesnej kulturze.

Imprezę otworzy performance świetlno-muzyczny Sygnał przygotowany przez Sebastiana Freytaga oraz Rossa Downesa, który odbędzie się w bytomskiej Elektrociepłowni Szombierki. 

Co jeszcze znalazło się w tegorocznym programie? Podczas Ars Cameralis nie zabraknie koncertów (wystąpią m.in. Siksa, Dezerter, David Eugene Edwards&Alexander Hacke, Daniel Blumberg i zespół The Mountain Goats), instalacji, spektakli, wystaw, projekcji filmowych i spotkań literackich.

Ponadto na Ars Cameralis będzie okazja do przeżycia tak nietypowych doznań, jak choćby całonocny koncert i seans fototerapeutyczny, na którym uczestnicy w niezwykłej przestrzeni będą kolektywnie słuchać, spać i doświadczać nieoczywistych zjawisk świetlnych. Wspólne spanie, śnienie i lśnienie odbywać się będzie z udziałem Evy Geist, Pruskiego, Piotra Ceglarka, Piotr Wojtczaka (A A R P S) i Adriana Kolarczyka (aheloy!).

Brzmi ciekawie? W takim razie łapcie wlotki na Ars Cameralis na Biletomat.pl.

Festiwal potrwa do 23 listopada. Większość wydarzeń odbywać się będzie w Katowicach, ale tegoroczna edycja imprezy zagości również w innych miastach województwa śląskiego, m.in. Bielsku-Białej, Bytomiu, Czeladzi, Katowicach czy Pszczynie.

Dokładny program Festiwalu Ars Cameralis 2018 znajdziecie TUTAJ. 

W programie m.in. koncert Siksy i Dezertera, instalacje, wystawy i warsztaty.  Na Śląsku ponownie będą królować literatura, muzyka i sztuki wizualne. Dziś, 8 listopada, rozpoczyna się 17. edycja Festiwalu Ars Cameralis, który prezentuje najciekawsze i najgorętsze zjawiska we współczesnej kulturze. Imprezę otworzy performance świetlno-muzyczny Sygnał przygotowany przez Sebastiana Freytaga oraz Rossa Downesa, który odbędzie się w bytomskiej Elektrociepłowni Szombierki.  Co jeszcze znalazło się w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.