24 maja rusza Warszawski Festiwal Piwa – będzie się lało!


19 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Rzemieślnicze piwka z ponad 350 nalewaków, a ponadto wyborne cydry, kawa i jedzenie. Takie rzeczy w ostatni majowy weekend w Warszawie.

Od kilku lat rzemieślnicze piwka robią wśród polskich piwoszy furorę, a zamiłowanie do degustacji złotego trunku dla wielu zmieniło się w prawdziwą pasję.

Efektów pracy najlepszych rzemieślniczych browarów będzie można spróbować podczas Warszawskiego Festiwalu Piwa. Na Stadionie Miejskim Legii Warszawa przez 3 dni (od 24 do 26 maja) piwo będzie się lało hektolitrami! Zobaczcie, co działo się w podczas ostatniej edycji.

Ponadto na Warszawskim Festiwalu Piwa czekać na Was będą ciekawe wykłady (Podchmielona historia Warszawy brzmi naprawdę ciekawie!), degustacje w towarzystwie profesjonalistów z branży i warsztaty.

Oczywiście nie zabraknie też porządnej “zagrychy” do piwka, a na tych, którym procenty uderzą do głowy czekać będzie wyśmienita kawa. Zainteresowani? Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia klikając TUTAJ.

Nie dajcie się nabić w butelkę – wpadajcie na Warszawski Festiwal Piwa, który odbędzie się w dniach 24-26 maja na Stadionie Miejskim Legii Warszawa przy Łazienkowskiej 3.

Rzemieślnicze piwka z ponad 350 nalewaków, a ponadto wyborne cydry, kawa i jedzenie. Takie rzeczy w ostatni majowy weekend w Warszawie. Od kilku lat rzemieślnicze piwka robią wśród polskich piwoszy furorę, a zamiłowanie do degustacji złotego trunku dla wielu zmieniło się w prawdziwą pasję. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →