Pokaż wszystkie

Środa24 stycznia

Czwartek25 stycznia

Chonabibe w Starej Piwnicy!

Stara Piwnica, Wrocław
Czwartek, godz: 21:00

Sobota27 stycznia

Zimowe Spotkanie Fanów Ewy Farnej

Kawiarnia Literatka, Wrocław
Sobota, godz: 17:00

Czwartek01 lutego

Adi Nowak & barvinsky

Stara Piwnica, Wrocław
Czwartek, godz: 21:00

Piątek02 lutego

Mayito Rivera

Stary Klasztor, Wrocław
Piątek, godz: 21:00

Sobota03 lutego

Bednarek

A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
Sobota, godz: 19:00

Return To The Batcave Minifestival 2018

Centrum Reanimacji Kultury, Wrocław
Sobota, godz: 21:00

Czwartek08 lutego

Christina Martin

Czuła jest noc, Wrocław
Czwartek, godz: 21:00

Piątek09 lutego

Bakshish zagra na Marleykach w Starej Piwnicy!

Stara Piwnica, Wrocław
Piątek, godz: 21:00

Sobota10 lutego

Tribute to Guns N ‚Roses

Stary Klasztor, Wrocław
Sobota, godz: 21:00

Poniedziałek12 lutego

Dziadek do Orzechów. Klasyka i Lód

Hala Stulecia We Wrocławiu, Wrocław
Poniedziałek, godz: 20:00

David Krakauer & Kathleen Tagg wystąpią we Wrocławiu!

Stary Klasztor, Wrocław
Poniedziałek, godz: 21:00

Czwartek15 lutego

Marika zaśpiewa w Starym Klasztorze!

Stary Klasztor, Wrocław
Czwartek, godz: 21:00

Sobota17 lutego

Sam Andreae / David Birchall / Otto Willberg

Ośrodek Postaw Twórczych, Wrocław
Sobota, godz: 21:00

Piątek23 lutego

PATO PARTY

D.K. Luksus, Wrocław
Piątek, godz: 21:00

Sobota24 lutego

AgilePM

Wroclaw [Wroclove], Wrocław
Sobota, godz: 10:00

Sobota03 marca

Breakout Symfonicznie: koncert pamięci M.Kubasińskiej i T.Nalepy

Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB), Wrocław
Sobota, godz: 21:00

Sobota10 marca

Avishai Cohen Trio with Brno Philharmonic

Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Sobota, godz: 20:00

Piątek16 marca

Therion + Imperial age, Null Positiv

A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
Piątek, godz: 20:00

Bloodlights at Café Central

Central Cafe, Wrocław
Piątek, godz: 22:00

Czwartek22 marca

Stanisław Soyka & Buba Kuyateh w Starym Klasztorze!

Stary Klasztor, Wrocław
Czwartek, godz: 21:00

Piątek23 marca

Wrocławski Festiwal Edukacji 2018

Stadion Wrocław, Wrocław
Piątek, godz: 11:00

Sobota24 marca

Natalia Przybysz powraca do Wrocławia!

Akademia CLUB, Wrocław
Sobota, godz: 21:00

Niedziela25 marca

Sylwia Lipka Na Fali

Stary Klasztor, Wrocław
Niedziela, godz: 16:00

Niedziela08 kwietnia

Benjamin Britten: War Requiem

Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Niedziela, godz: 18:00

Piątek13 kwietnia

Kult Akustik 2018 Wrocław

Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB), Wrocław
Piątek, godz: 19:00

Czwartek19 kwietnia

Batushka, Obscure Sphinx + Support

A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
Czwartek, godz: 18:00

Niedziela29 kwietnia

Kvelertak

Klub Firlej, Wrocław
Niedziela, godz: 19:30

Wtorek15 maja

Mei Yi Foo / Michał Klauza / Uczestnicy Akademii Orkiestrowej

Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Wtorek, godz: 19:00

Sobota19 maja

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox

A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
Sobota, godz: 19:00